• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ktdgokmen
Site Menüsü
Site Haritası

TÜRKİYE’NİN EN İYİ İNGİLİZCE KONUŞAN GENÇLERİ BİR KEZ DAHA İZMİR’DE BULUŞTUMarka şehir olma yolunda önemli adımlar atan İzmir, ikinci kez ulusal bir etkinliğe ev sahipliği yaptı Türkiye’nin en iyi İngilizce konuşan lise ve üniversite öğrencilerinin yarıştığı (Turkey’s Best Non-Native English Speakers Awards) Best Contest Turkey 2017, 20-21 Mayıs tarihlerinde DoubleTree by Hilton İzmir Alsancak'ta düzenlendi.
 
Milli Eğitim bakanlığı’nın desteğiyle Türkiye’nin 81 ilinden öğrencilerin davetli olduğu etkinlik Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) ve Derece Koleji'nin ana sponsorluğunda yapıldı. İki ayrı kategoride ilk üçe girecek öğrencileri toplam 12.000 TL para ve tatil ödüllerinin verildiği bu yarışmanın jürisinde de değerli isimler yer aldı.
 
Solis Proje Fabrikası organizasyonuyla bu yıl ikincisi düzenlenen olan etkinliği direktörü Ahmet Veli Olgundeniz, Mayıs ayında İzmir’de bir gençlik karnavalı havası eseceğini söyledi. Yarışmaya Sigurd Ajans da destek verdi.

BEST CONTEST TURKEY yarışmasında lise kategorisinde: Gülperi Ceren Arslan birinci, Oğuz Yıldırım ikinci, Ecem Nur Çinko üçüncü olurken Gülçe Özkayahan da mansiyon ödülüne layık görüldü.


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
125 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.99026.0142
Euro6.82196.8493
Ne güzeldir,sessizlikte birlikte olmak
Daha da güzeldir, gülmek birlikte
Cennetin ipekten şalı altında
Yosunlara ve kayın ağaçlarına yaslanarak,
Kahkahamız kadar yüksek sesli olduğunu dosluğumuzun
Gösteriyor dişlerimizin beyazlığı.
F. Nietzche